Pracownik Serwsu Sprzątającego

Miejsce pracy: Byków
Region: Dolnośląskie
STANOWISKO: Pracownik Serwisu Sprzątającego

Lider w branży utrzymania czystości zatrudni pracowników Do sprzątania części biurowej przy halach produkcyjnych. Pracownik obsługuje dwa obiekty w Bykowie, które są oddalone od siebie 10 minut drogi pieszo - czas przemieszczania się między obiektami jest również płatny.

MIEJSCE PRACY: Byków (okolice Oleśnicy i Mirkowa)

OFERUJEMY:

wynagrodzenie 15,00 zł na rękę za godzinę pracy,
pracę w systemie jednej zmiany w godzinach 12:00 - 20:00,
okres próbny na umowę zlecenie,
łatwą pracę przy sprzątaniu biur.OBOWIĄZKI:
dbanie o czystość biur, pomieszczeń socjalnych, toalet, korytarzy oraz ciągów komunikacyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 791 - pokaż numer telefonu - 791060130 lub przesłanie CV przez portal.

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV: Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Oferty pracy AB OVO SOLUTIONS

Zarządzanie zespołem - Supervisor
2 tygodnie temu z lento.pl
Pracownik Serwisu Sprzątającego
2 tygodnie temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik Serwsu Sprzątającego
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości