Pracownik Sekretariatu

Miejsce pracy: Nadarzyn
Region: Mazowieckie
Ptak Warsaw Expo to największe w Polsce i Europie Środkowej międzynarodowe centrum targowo-kongresowe. Obiekt to 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej powierzchni 143 000 m2. To jedyny ośrodek targowy w kraju o tak wyjątkowej lokalizacji. Jest położony przy zbiegu najważniejszych dróg ekspresowych S7 i S8 oraz autostrady A2. Dzięki temu dojazd do lotniska im. Chopina zajmuje jedynie 10 minut, a dojazd do centrum Warszawy - 15 minut.

www.warsawexpo.eu

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Pracownik sekretariatu

Zakres odpowiedzialności:
•Bieżąca obsługa sekretariatu, obsługa poczty mailowej
•Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w spółce
•Rejestracja wewnętrznych dokumentów kosztowych
•Wsparcie Dyrektora Biura Zarządu w codziennej pracy
•Obsługa Gości i spotkań Zarządu

Czego oczekujemy?
•Doświadczenia na podobnym stanowisku
•Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
•Bardzo dobrej organizacji pracy
•Skrupulatności i sumienności
•Wysokiej kultury osobistej i wrażliwości na estetykę otoczenia
•Dobrej znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów
•Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
•Perspektywę rozwoju i awansu oraz szkoleń z zakresu branży targowej
•Bezpłatną naukę języka angielskiegoKontakt: 502 - pokaż numer telefonu - 502 775 443

Aplikuj klikając w poniższy link:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b3fa8527d3904dba874860ab6db962a1Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (05-830), Al. Katowicka 62, KRS 000 - pokaż numer telefonu - 000067100 1.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt. a i c Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 6 (sześciu) miesięcy od daty złożenia aplikacji (przesłania CV).

Składając aplikację wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez spółkę PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu. Zgoda obejmuje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (np. imię i nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) oraz dane osobowe niewymienione ww. przepisach prawa (np. wizerunek, zainteresowania). Jeżeli nie wyraża Pani/Pan zgody na przetwarzanie danych osobowych niewymienionych w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa prosimy o ich niezamieszczanie w zgłoszeniu.

Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Pani/Pana dane osobowe spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie może przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 (trzech) lat.

W przypadku zaistnienia wątpliwości lub jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez spółkę PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie, prosimy o kontakt pod adresem @

W składanej aplikacji prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu przez PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Oferty pracy Ptak Warsaw Expo

Pracownik Sekretariatu
15 godzin temu z lento.pl
wczoraj z Nuzle
wczoraj z Nuzle
wczoraj z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik Sekretariatu
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości