Pracownik Punktu Pobrań Laboratoria Medyczne Bruss Elbląg

Miejsce pracy: Elbląg
Region: Warmińsko-mazurskie
Laboratoria Medyczne Bruss Grupa Alab Sp. z o. o. zatrudnią pielęgniarkę/ ratownika medycznego / diagnostę laboratoryjnego
Lokalizacja: Elbląg

Wymagane kompetencje:
Wykształcenie kierunkowe ,
• uprawnienia do pobierania krwi (dzieciom i osobom dorosłym),
• znajomość obsługi komputera,
• komunikatywność w kontaktach z klientem,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:
• umowę o pracę/ kontrakt/ zlecenie,
• kartę multisport,

CV proszę wysyłać pod adres: marketing@lmbruss.pl

Do nadsyłanych ofert prosimy dołączyć odpowiednie zgody:


1. OBECNA REKRUTACJA: Oświadczam, że jestem świadomy/ świadoma, że przetwarzanie przez "LABORATORIA MEDYCZNE BRUSS" GRUPA ALAB Sp. z o.o. z siedzibą w Gdynia przy ul. Powstania Styczniowego 9B, 81-519 Gdynia, KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 0000078816, moich danych osobowych, tj. osoby ubiegającej się o zatrudnienie, wskazanych w art. 22 [1] ] § 1 Kodeksu pracy, znajdujacych się w dokumentach aplikacyjnych, następuje na podstawie przepisu prawa w celu wzięcia udziału w procedurze rekrutacyjnej.

2. PRZYSZŁA REKRUTACJA: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "LABORATORIA MEDYCZNE BRUSS" GRUPA ALAB Sp. z o.o. z siedzibą w Gdynia przy ul. Powstania Styczniowego 9B, 81-519 Gdynia, KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 0000078816, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.

3. DODATKOWE DANE OSOBOWE: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "LABORATORIA MEDYCZNE BRUSS" GRUPA ALAB Sp. z o.o. z siedzibą w Gdynia przy ul. Powstania Styczniowego 9B, 81-519 Gdynia, KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 0000078816, danych osobowych uważanych jako dodatkowe, tj. (prosimy wskazać jakie) w stosunku do 22 [1] § 1 Kodeksu pracy, w celu podjęcia koniecznych czynności podczas przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Podanie danych jest dobrowolne. Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.“ – jeśli przekazujesz więcej informacji, aniżeli imię i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, poiadane wykształcenie, przebieg dotyczasowego zatrudnienia.
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik Punktu Pobrań Laboratoria Medyczne Bruss Elbląg
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości