Pracownik produkcji/Operator maszyn

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Region: Śląskie
Pracownik produkcji/Operator maszyn – OD ZARAZ!
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Pracownicy produkcji poszukiwani!
- Atrakcyjny system premiowania pracowników,
- Umowa o pracę już od 1 dnia bezpośrednio z pracodawcą,
- Ubezpieczenie na życie,
- Praca w zgranym zespole,
- Pełne szkolenie i wdrożenie w obowiązki pracownika,
- Pracę w systemie zmianowym,
- ZFŚS (wczasy pod gruszą, bony, paczki na święta itp.)

Do zadań na tym stanowisku należy:
- Obsługa maszyn produkcyjnych,
- Kontrola wyrabianego materiału,
- Przestrzeganie przepisów BHP,
- Dbałość o prawidłowy przebieg produkcji,

Nie czekaj i wyślij do nas swoje cv już teraz!
Praca jest na wyciągnięcie ręki!


Obowiązek informacyjny RODO:

1. Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana\Panią dokumentach aplikacyjnych jest Agencja Zatrudnienia JobLab Magdalena Demarczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Majakowskiego 37.
2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła / przekazał/ a Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).
3. W przebiegu procesu rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane Klientom Joblab, jako odrębnemu administratorowi danych osobowych, o czym zostanie Pan/ Pani poinformowany/a.
4. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
5. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej cofnięciem.
6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
7. Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w pozostałych celach, o których mowa w pkt 11, przez okres 12 miesięcy.
8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.
9. Firma nie posiada administratora danych osobowych, w związku z tym, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro@joblab.pl

Przekazując nam swoją aplikację jednocześnie, wyraża Pan/ Pani zgodę na powyższe oraz:
1. przetwarzanie swoich danych osobowych przez JobLab Magdalena Demarczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi obecnie.
2. przekazanie swoich danych osobowych przez JobLab Magdalena Demarczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej Klientom firmy, w celach związanych z prowadzonymi przez te Spółki rekrutacjami.”

Oferty pracy JobLab

Aplikuj na stanowisko:
Pracownik produkcji/Operator maszyn
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości