PRACOWNIK PRODUKCJI UMOWA O PRACĘ

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
GRUPA AKCJA JOB
ALBEDO HR Sp. z o.o, Agencja Pośrednictwa Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Murowana GoślinA

ZADANIA:
- Odbiór opakowań z taśmy produkcyjnej
- Czynności magazynowe
- Obsługa maszyn produkcyjnych

WYMAGANIA:
- Doświadczenie na tożsamym stanowisku
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
- Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

OFERUJEMY:
- Umowę o pracę tymczasową
- Wynagrodzenie około 2000 zł NETTO
- Dowóz autobusem firmowym z Poznania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

ZADZWOŃ 519 - pokaż numer telefonu - 519 332 942

Administratorem danych jest ALBEDO HR z siedzibą w Warszawa 00-515, Żurawia 22 214. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Oferty pracy Grupa Akcja Job

PRACA W BELGII OD ZARAZ
wczoraj z lento.pl
PRODUKCJA APLIKUJ JUŻ DZIŚ 16 NETTO POZNAŃ
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
SZLIFIERZ OD ZARAZ - BEZ DOŚWIADCZENIA
OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA