Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Tychy
Region: Śląskie
Zależy Ci na umowie o pracę lub innej formie zatrudnienia, a przede wszystkim indywidualnym podejściu do Ciebie? Lubisz mieć poczucie bezpieczeństwa i wsparcie w okresie wdrożenia?

Zapraszamy do JOB4YOU PL! Nasze relacje z kandydatami budujemy w oparciu o szacunek, który jest podstawą każdej komunikacji. Dla nas każdy pracownik jest ważny i podchodzimy indywidualnie do potrzeb kandydata, starając się zaoferować miejsce pracy zgodne z oczekiwaniami kandydata.

Dziś, dla naszego Klienta – stabilnej firmy produkcyjnej w Tychach - szukamy osoby, która byłaby chętna objąć stanowisko Pracownik produkcyjny.

Zapewnimy umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia zatrudnienia, oferując comiesięczne premie. Dla nas przede wszystkim ważne są chęci, zaangażowanie i dyspozycyjność. Będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn produkcyjnych, ale wszystkiego Cię nauczymy. DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE.Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy, spotkamy się i pomożemy Ci w rozwoju Twojej kariery zawodowej.


Naszych kandydatów wspieramy długofalowo i budujemy relacje na przyszłość.


Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami, ale daj sobie szansę i aplikuj! Nie zwlekaj – czekamy na Ciebie.Skontaktuj się z nami i prześlij do nas swoje CV wraz z poniższą klauzulą.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – JOB4YOU PL Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. A.Kośnego 13/2, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job4You Pl Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job4You Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job4You PL Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

Mam prawo żądania od Job4You Pl Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: biuro[małpa]job4you.tychy.pl

Job4You PL (KRAZ 21797)

Oferty pracy JOB4YOU

Pracownik produkcji
2 dni temu z lento.pl
KONTROLER JAKOŚCI
tydzień temu z lento.pl
tydzień temu z Nuzle
OPERATOR MASZYN
miesiąc temu z lento.pl
Miejsce pracy: SOSNOWIEC
miesiąc temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik Produkcji
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości