Pracownik produkcji ślusarz

Miejsce pracy: Szczecin
Region: Zachodniopomorskie
SGP – Sorting Group Poland - jesteśmy firmą outsorcingową, która dostarcza wykwalifikowanych pracowników na linie produkcyjne naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Operator maszyn

Jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:

-umowę o pracę po okresie próbnym
-pracę od poniedziałku do piątku
-pracę w systemie 2 zmianowym
-szkolenie stanowiskowe

Obowiązki :
- ustawienie maszyn,
- nadzór nad pracą maszyn,
- sygnalizowanie brygadziście wszystkich nieprawidłowości pracy przyrządy i prasy.
-w przypadku uzyskiwaniu detali niezgodnych z wymaganiami lub awarii przyrządu, zgłaszanie narzędziowni konieczności dokonania niezbędnych napraw.

Wymagania :

-zdolności manualne
-gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
-znajomość narzędzi pomiarowych

APLIKACJE BEZ AKTUALNEJ KLAUZULI NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Oferty pracy SGP

Magazynier z UDT
2 dni temu z lento.pl
Team Leader
2 dni temu z lento.pl
praca na produkcji przy kontroli jakości
2 dni temu z lento.pl
Praca przy obsłudze maszyn tloczących
2 dni temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik produkcji ślusarz
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości