Podobne oferty pracy

Pracownik Produkcji, Węgrzce (Kraków - północ)Nowe

pokaż opis

Firma zajmująca się usługami stolarskimi i sprzedażą akcesoriów meblowych poszukuje na stanowisko: Pracownik Produkcji Miejsce pracy: Węgrzce (k. Krakowa) Zakres obowiązków: obsługa piły pa

2018-11-16 07:01:30address
Dzisiaj z gumtree.pl

Pracownik produkcjiNowe

pokaż opis

Firma ABC Colorex sp. z o.o., lider w branży lakierowania proszkowego i obróbek blacharskich, w związku z rozwojem poszukuje zarówno kobiet jak i mężczyzn na stanowisko:Pracownik produkcjiMiejsc

Pracownik produkcji urządzeń elektronicznych

pokaż opis

Prace produkcyjne związane z lutowaniem elementów elektronicznych kontrola jakości elementów pakowanie wyrobu gotowego zaciskanie końcówek na przewodach testowanie urządzeń elektronicznych obróbka kabli i przewodów

2018-11-15 12:46:41address
Wczoraj z praca.pl

Pracownik produkcji - praca fizyczna - huta

pokaż opis

Firma SANPRO CONSULTING BPO Sp. z o.o. S.K. poszukuje dla jednego z Klientów produkujących materiały ogniotrwałe, osób na stanowisko: Pracownik Produkcji Miejsce zlecenia: Kraków (Kombinat) Oferujemy: - umowę o pracę - długo terminowa współpraca, - m

2018-11-15 12:32:18address
Wczoraj z lento.pl

Pracownik produkcji ze specjalnością lutowania...

pokaż opis

Stanowisko: Pracownik produkcji ze specjalnością lutowania metodą gazową. Opis stanowiska pracy: Montowanie, spawanie/lutowanie rur miedzianych w produkowanych urządzeniach Wymagania: • podstawowa umiejętność lutowania twardego instalacji miedzianych

2018-11-15 11:01:43address

Pracownik produkcji/Monter urządzeń chłodniczych

pokaż opis

Pracownik produkcji/Monter urządzeń chłodniczych Opis stanowiska pracy: • Montaż podzespołów pompy ciepła w obudowie • Izolacja obudowy i elementów układu chłodniczego • Kontrola jakości produktu końcowego Wymagania: • Obsługa elektronarzędzi • Zmysł

2018-11-15 10:59:08address

Operator maszyn / Pracownik produkcji - KONKURENCYJNA...

pokaż opis

U Jędrusia Sp. z o.o. do zakładu produkcyjnego w Morawicy k/Krakowa, poszukuje PRACOWNIKÓW PRODUKCJI OPERATORÓW MASZYN Obowiązki: - obsługa maszyn produkujących i pakujących wyroby garmażeryjne /możliwość przyuczenia/, - pakowanie produktów. Wymagamy

2018-11-15 10:51:51address

Pracownik produkcji - Operator wtryskarki

pokaż opis

Opis stanowiska: • Realizacja zleceń produkcyjnych • Kontrolowanie jakości wytworzonego elementu • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych • Utrzymanie w sprawności technicznej maszyn i urządzeń • Kontrola pracy i parametrów pracy • Wypełnianie d

2018-11-14 10:39:41address
2 dni temu z lento.pl