Pracownik produkcji praca dział impregnacji

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Grupa przedsiębiorców Riele Industriemontagen und Anlagebau GmbH oraz Riele Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH poszukuje dla swojego klienta 100 km od granicy polskiej na stanowisko

Pracownik produkcji praca dział impregnacji przemysł drzewny blisko granicy! (Niemcy, 3304744)

Miejsce pracy: Niemcy (blisko polskiej granicy)
Numer referencyjny: PP/jobs.pl

Opis stanowiska:

obsługiwanie maszyn i urządzeń na podstawie technicznych danych
klejenie ( często zmiana czynności )
zmawianie materiałów potrzebnych do produkcji

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
pracowitość i samodzielność
wykształcenie : techniczne

Oferujemy:

praca blisko granicy niemieckieh
zarobki od 10,50 EUR
praca 3 zmianowa 40 h tygdniowo
pełny pakiet świadczeń socjalnych
pomoc w organizacji zakwaterowania

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji z CV w formacie PDF na adres e-mail za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Oferty pracy Jobs.pl

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA