Pracownik Produkcji (praca dla pań i panów) Kraków

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Pracownik Produkcji - praca w Krakowie, dzielnica Rybitwy, ul. Nad Drwiną 10

Poszukujemy pań i panów. Lekka praca zmianowa w bardzo dobrych warunkach.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

pracujesz w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym – montaż elektroniki
przygotowujesz materiały do produkcji wg dokumentacji
wykonujesz prace w wyznaczonych fazach produkcji (np. obsługa maszyn - montaż automatyczny, obsada i lutowanie elementów na płytkach z obwodami drukowanymi, przygotowywanie osprzętu kablowego, montaż końcowy urządzeń, testowanie)
dbasz o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami


NASZE WYMAGANIA:

możesz pracować w systemie trzyzmianowym
posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie
masz dobry wzrok
jesteś sprawny manualnie
cechuje Cię dokładność i dbałość o jakość wykonywanych zadań
lubisz pracować w zespole

TO OFERUJEMY…
darmowy transport pracowniczy na terenie Krakowa
dostęp do pełnego zakresu szkoleń wstępnych, przygotowujących do pracy na stanowisku produkcyjnym (wszystkiego Cię nauczymy!)
wynagrodzenie 4000 pln brutto ( podstawa wynagrodzenia w wysokości 3600 pln brutto + 400 pln brutto premii)

Fideltronik to firma, która powstała z fascynacji i pasji do elektroniki. Po 35 latach działalności jesteśmy ekspertami, ale nadal stoi przed nami wiele wyzwań. Nowe technologie to zdecydowanie nasz świat. Jesteśmy największym polskim zakładem EMS (Electronics Manufacturing Services), natomiast w rankingu światowym plasujemy się w okolicach 50 miejsca. Kompleksowo realizujemy usługi produkcyjne (end-to-end) we współpracy z wiodącymi liderami elektroniki o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Administratorem danych osobowych osób aplikujących do spółek Fideltronik, Fitech oraz innych spółek powiązanych jest Fideltronik Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Suchej Beskidzkiej, ul. Beniowskiego 1 (Inspektor Danych osobowych: Piotr Byrski). Dane będą przetwarzane na podstawie Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych w celu zawarcia i wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną w usprawiedliwionym celu marketingowym administratora danych.

Powierzone dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie dla celów realizacji procesów rekrutacji do Fideltronik Poland Sp. z o.o. oraz spółek powiązanych. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fideltronik Poland Sp. z o.o 34-200 Sucha Beskidzka ul. Beniowskiego 1, NIP: 552-12-98-418 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Oferty pracy Fideltronik

Technik serwisant
miesiąc temu z lento.pl
Technik Utrzymania Maszyn Kraków
miesiąc temu z lento.pl
Pracownik Produkcji (praca dla pań i panów) Kraków
2 miesiące temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Pracownik Produkcji - Operator maszyn i urządzeń... Nowe

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PRACA DO PRZYUCZENIA ZADANIA NA STANOWISKU: praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych - kontrolowanie jakości wytwarzanego produkt

2023-03-20 10:41:12
4500 - 4700 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TELE-FONIKA Kable S.A
Dzisiaj z praca.pl

Pracownik produkcji Nowe

Twój zakres obowiązków, realizacja planów produkcyjnych,, produkcja wyrobów zgodnie z przygotowanymi dokumentami technicznymi i jakościowymi,, kontrola jakości wyrobu – ocena wizualna,, liczenie, sortowanie i pakowanie wyrobu gotowego,,..

2023-03-20 00:40:08
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dzisiaj z pracuj.pl

Pracownik produkcji - Drukarz sitodrukowy

Twój zakres obowiązków, Przygotowanie maszyny drukującej do pracy (ręcznej i automatycznej), Samodzielna realizacja zleceń według kart technologicznych, Drukowanie według określonych założeń, Przygotowywanie form drukujących (świecenie sit )..

2023-03-19 14:40:19
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Studio Siedem
Wczoraj z pracuj.pl

Pracownik produkcji półfabrykantów

Zakres obowiązków:praca kuchenna; produkcja półfabrykatów mrożonych zg. z recepturą; czyszczenie warzyw; utrzymanie czystości na miejscu pracy. ( uszka, pierogi, naleśniki)umowa zlecenie na 1 rokPracodawca zainteresowany również uchodźcami z ukrainy

2023-03-17 18:41:11
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Samsara Sp. z o.o
3 dni temu z Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Pracownik produkcji/ monter- praca od zaraz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy..

2023-03-17 18:02:21
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Tymczasowa
Adecco Poland Sp. z o. o 
3,7 
3 dni temu z hrlink.pl

Pracownik Produkcji

Twój zakres obowiązkówMontaż elektroniki (lutowanie podzespołów elektronicznych)Składanie urządzeńPakowanie gotowych wyrobówObróbka przewodówNasze wymaganiaZdolności manualneUmiejętność pracy samodzielnie oraz w grupieZaangażowanie oraz dokładnośćDys

2023-03-16 10:59:55
ARTUR WYDRA WDR ELEKTRO 
4,1 
4 dni temu z gowork.pl

Pracownik produkcji/ monter- praca od zaraz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy..

2023-03-14 15:02:27
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Adecco Poland Sp. z o. o 
3,7 
6 dni temu z hrlink.pl

Pracownik produkcji- cebulki dymki- Francja

Pracownik produkcji- cebulki dymki- Francja. | Praca za Rogiem

2023-03-14 12:37:07
InterKadra Sp. z o. o
6 dni temu z pracazarogiem.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik Produkcji (praca dla pań i panów) Kraków
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości