Pracownik produkcji - pakowacz

Miejsce pracy: Chwaszczyno
Region: Pomorskie
Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pakowacz/Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Chwaszczyno

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:
• Nadzorowanie pracy wtryskarek,
• Kontrolę jakości produktu,
• Pakowanie i liczenie wyrobów,
• Etykietowanie.

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:
• Dokładność i systematyczność,
• Umiejętność w pracy w grupie,
• Gotowość do pracy zmianowej,
• Mile widziane wykształcenie techniczne oraz praca na podobnym stanowisku.

W ramach współpracy oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
• Wynagrodzenie miesięczne: 3900 zł brutto,
• Pracę w systemie 2-zmianowym,
• Dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576 - pokaż numer telefonu - 576-255-558. CV proszę kierować pod adres: edyta.kaczynska@fps-work.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Foreign Personnel Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-227), ul. Wierzbowa 21/1, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Foreign Personnel Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: rodo[at]fps-work.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Oferty pracy Foreign Personnel Service...

Pracownik Pomocniczy na Produkcji
2 dni temu z lento.pl
Pracownik przygotowawczy na produkcji
2 dni temu z lento.pl
Pracownik na produkcję
2 dni temu z lento.pl
Lakiernik proszkowy (do przyuczenia)
3 dni temu z trojmiasto.pl
Pracownik produkcji
3 dni temu z trojmiasto.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik produkcji - pakowacz
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości