Pracownik produkcji - mile widziane osoby niepełnosprawne

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Region: Śląskie
Polski HR – A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier.
Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Polski HR – A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji

Miejsce wykonywania pracy: Dąbrowa Górnicza

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną? Poszukujesz pracy w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Chcesz zdobyć doświadczenie lub rozwijać je? Zapraszamy do składania aplikacji.

Zakres obowiązków:
– prace manualne: mierzenie, sklejanie
– cięcie taśm
– składanie elementów

Wymagania:
– chęć do pracy
– zdolności manualne
– dokładność
– orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mile widziane :)

Oferujemy:
– pracę w przyjaznej atmosferze :)
– praca od poniedziałku do piątku
– szkolenia wdrożeniowe
– premię :)
– umowę o pracę na pełen etat

Zapraszamy do przesyłania swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Polski HR A-Trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, ul Bohaterów Września 82, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Polski HR A-Trybut S.A.. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Polski HR A-Trybut S.A.. z siedzibą w Krakowie, ul. Bohaterów Września 82. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Polski HR A-Trybut S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Oferty pracy A-Trybut

Kasjer / Pracownik hurtowni z orzeczeniem - Łódź
4 tygodnie temu z lento.pl
Pracownik produkcji - mile widziane osoby niepełnosprawne
miesiąc temu z lento.pl
Operator wózka widłowego (wysoki skład) z...
2 miesiące temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik produkcji - mile widziane osoby niepełnosprawne
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości