Pracownik produkcji (CNC)

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Region: Pomorskie
PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr Ref.: PPI-06/2020

Szukasz pracy? Chcesz rozwijać się w kierunku operatora CNC w bardzo pozytywnym środowisku? Masz mnóstwo energii, Zdolności manualne i umiejętności techniczne? Dołącz już dziś i pracuj z Grupą Progres!

Kim jesteśmy?
Grupa kapitałowa Progres - jesteśmy ogólnopolskim dostawcą rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Czym będziesz się zajmował?
- pracą przy obsłudze laserów przemysłowych do cięcia metalu,
- nakładaniem materiału do cięcia na maszyny,
- zdejmowaniem gotowych elementów z maszyny,
- pakowaniem wyciętych elementów,
- pomocą przy gięciu na prasach krawędziowych,
- obsługą czytnika kodów kreskowych.

Jakich umiejętności wymagamy?
- Wykształcenia technicznego,
- doświadczenia w pracy na produkcji,
- umiejętności w posługiwaniu się komputerem,
- uprawnień do obsługi wózków widłowych lub prawo jazdy.
Mile widziane:
- Kurs obsługi maszyn CNC,
- praca na produkcji przy obsłudze maszyn CNC.

Co oferujemy?
- system 4 brygadowy (2 dni pracy, 2 dni wolnego – praca po 12h),
- pierwsza umowa na okres próbny- 1-3 m-ce umowa o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie 2800 netto,
- po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
- pakiet dodatków pozapłacowych m.in. program My Benefit, dofinansowanie wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie,
- perspektywa rozwoju zawodowego,
- dobra organizacja pracy i atmosfera w zakładzie pracy,
- możliwość przyuczenia do obsługi maszyn CNC.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy w tytule wpisując numer referencyjny PPI-06/2020, lub klikając APLIKUJ u dołu strony.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 691 - pokaż numer telefonu - 691 337 965 .
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”.
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, email: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych..

Oferty pracy Grupa Progres

Praca na pakowni - nie tylko na wakacje
13 godzin temu z lento.pl
Analityk ds. Integracji Danych
20 godzin temu z absolvent.pl
Pracownik produkcji - Banino
wczoraj z lento.pl
Magazynier z Uprawnieniami UDT - Tczew
wczoraj z lento.pl
PRACA przy produkcji opakowań
wczoraj z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości