Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Pharmalink spółka należąca do Pelion S.A.* jest wyspecjalizowanym operatorem logistycznym świadczącym usługi w zakresie zarządzania, obsługi magazynowej i dystrybucji leków w branży farmaceutycznej.

Pracownik Magazynu

Opis stanowiska:

Przyjęcie dostaw;
Kompletacja zleceń wg dokumentu WZ;
Prowadzenie dokumentacji magazynowej;
Praca w systemie 2-zmianowym; godz. 3-11, 11-19
Postępowanie według standardów i procedur obowiązujących w firmie;
Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
Umiejętności pracy w zespole;
Dokładności, sumienności i rzetelności;
Dyspozycyjności do pracy 2-zmianowej;
Umiejętności szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Cykl szkoleń przygotowujących do pracy;
Opiekę medyczną;
Dofinansowanie do pakietu sportowego;
Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę);
Możliwość ubezpieczenia grupowego.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji pod linkiem:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=794 - pokaż numer telefonu - 794039398aab48498288cb24ff21382d

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Pharmalink Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Pharmalink Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (ul. Gillette 1, 94-406 Łódź, tel.: tel. 800 - pokaż numer telefonu - 800 111 203, adres e-mail: logistyka@ pharmalink.pl) (Pharmalink). W Pharmalink powołany został Inspektor Ochrony Danych, dane kontaktowe: e-mail rodo@ pharmalink.pl. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: rodo@ pharmalink.pl. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez Pharmalink danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Pharmalink (zarówno ogólną infrastrukturę teleinformatyczna, pocztę elektroniczną) oraz eRecruitment Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako dostawca systemu rekrutacyjnego.
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik magazynowy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości