pracownik magazynowy umowa o pracę

Miejsce pracy: Tarnów
Region: Małopolskie
Agencja pracy tymczasowej SANPRO INTERIM BPO Sp. z o.o. S.K.(wpis do KRAZ 13589) poszukuje dla jednego z Klientów osób do pracy na stanowisku:
Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy:
Tarnów

Wymagania:

-mile widziane doświadczenie
-zdolności manualne
-dyspozycyjność
-motywacja i chęć do pracy

Zakres obowiązków:

-przygotowanie towaru do wysyłki
-pakowanie
-inne, dodatkowe prace pomocnicze
-przestrzeganie przepisów BHP i ppoż;
-przestrzeganie dyscypliny i regulaminu pracy

Warunki:

-umowa o pracę tymczasową
-system pracy 2 zmianowy 6-14 oraz 14-22
-praca w pełnym wymiarze czasu pracy

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.tarnow@impel.pl w tytule maila proszę wpisać " pracownik magazynowy Tarnów "

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez
Sanpro Interim BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy
ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów
rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 3 lat.
Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Oferty pracy Sanpro Interim

pracownik na produkcję poszukiwany
3 tygodnie temu z lento.pl
Czynności pomocnicze (magazynowe)
miesiąc temu z lento.pl
Praca na produkcji - atrakcyjna stawka
proste prace magazynowe dla kobiet i mężczyzn...
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA