Pracownik magazynowy praca dla par/singli

Miejsce pracy: Gera
Kraj: Niemcy
Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Niemcy / okolice Gery, Zwickau

Obowiązki:
Sortowanie, pakowanie do paczek produktów lekkich.

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
System płacy godzinowy : 14,5 h brutto za godzinę pracy,
Pracę od poniedziałku do piątku po ok. 8 godzin, możliwa praca w soboty dla chętnych,
Możliwe zakwaterowanie – 250 € miesięcznie.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Oferty pracy Werkservice