Pracownik Magazynowy Kowale

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Magazynowy
Miejsce pracy: Kowale, ul. Magazynowa
Nr ref.: PMK/07/2019


Do obowiązków pracownika należy:
- segregacja przesyłek,
- prace magazynowe,
- obsługa skanera,
- załadunek i rozładunek samochodów dostawczych,

Od pracowników wymagamy:

- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku, praca na praca na III zmiany (6-14, 14-22, 22-6),
- chęci i motywacji do pracy (nie wymagamy doświadczenia),
- gotowości do pracy fizycznej.

Oferujemy:

- umowa o pracę,
- premie uznaniowe,
- dodatki za niepalenie
- benefity: zniżki do sklepów znanych marek
- dofinansowanie do stołówki,
- ubezpieczenie grupowe.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres anna.kwiatkowska@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny PMG/07/2019, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 697 - pokaż numer telefonu - 697 120 079

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”.

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Oferty pracy Grupa Progres

Pracownik Administracji Magazynowej
23 godziny temu z lento.pl
Kierownik produkcji/Konstruktor form wtryskowych
wczoraj z lento.pl
Operator Maszyn - Umowa o pracę bezpośrednio!
wczoraj z lento.pl
Operator maszyn - praca od zaraz!
wczoraj z lento.pl
Pracownik produkcji 3200 - 3800 zł brutto
wczoraj z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik Magazynowy Kowale
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości