Pracownik Kwalifikowany Zabezpieczenia Technicznego

Miejsce pracy: Gniezno
Region: Wielkopolskie
Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku

Pracownik Kwalifikowany Zabezpieczenia Technicznego

Teren pracy: powiat wągrowiecki, województwo wielkopolskie

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• niezbędne narzędzia pracy

Wymagania stanowiskowe:

- pracownik kwalifikowany zabezpieczenia technicznego
- technik-elektronik lub elektryk z doświadczeniem pracy
w zakresie systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej
- świadectwo kwalifikacyjne SEP
- prawo jazdy kat. B
- niekaralność
- Wysoki poziom kultury osobistej
- dyspozycyjność
- komunikatywność

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 –14:00 pod numerem telefonu:

tel. 512 - pokaż numer telefonu - 512-435-264

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o umieszczenie w treści aplikacji poniższej klauzuli zgody. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

Prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu realizacji procesu obecnej rekrutacji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych poprawiania ich oraz żądania usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji."

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych poprawiania ich oraz żądania usunięcia. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga mojej wyraźnej zgody."

KLAUZULA INFORMACYJNA REKRUTACJI
Zgodnie z wymogami zawartymi w art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016) dalej RODO informuję, że Pani/Pana dane osobowe zawarte w przesłanych dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane w celu obecnej rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych w postaci przesyłanych dokumentów aplikacyjnych jest art. 22[1]§1 Kodeksu Pracy. Pani/Pana dokumenty aplikacyjne będą przechowywane do czasu zakończenia obecnego procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 2 tygodnie, po czym zostaną zniszczone. Może Pani/Pan wyrazić zgodę na uczestnictwo w kolejnych rekrutacjach, wtedy dane osobowe zostaną zachowane do czasu odwołania zgody, ale nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, chyba, że przepisy zawarte w odrębnych aktach prawnych zobowiązują do przekazywania takich danych. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i wniesienia sprzeciwu, a także cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dostęp do Pani/Pana danych będą miały wyłącznie osoby odpowiedzialne za obecną rekrutację . Dokumenty przechowujemy wyłącznie w wersji elektronicznej. Nie wymagamy zamieszczania swojego wizerunku w dokumentach aplikacyjnych. W sytuacji gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie podanych danych osobowych jest niezgodne z przepisami RODO posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w Polsce tj. – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest warunkiem niezbędnym by uwzględnić Pani/Pana w ramach procesu obecnej rekrutacyjnego – jednak w przypadku niewybrania Pani/Pana w ramach obecnej rekrutacji, pozostawienie Pana CV w naszej bazie jest absolutnie dobrowolne, i zależy od wyrażonej przez Pana/Pani w sposób aktywny woli pozostawienia CV.

Oferty pracy Mieczysław

szukam pracownika złota rączka
tydzień temu z lento.pl
opiekun/opiekunka dla osoby starszej/ stan wegetatywny
2 miesiące temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

stróż, dozorca

Przyjmę stróża, dozorcę w miejscowości Powidz, i Nowa Sól, województwo Wielkopolskie. Więcej informacji pod numerem telefonu 574-190-410

2023-02-27 15:35:49
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Inna
Agencja ochrony
31 dni temu z lento.pl

Pracownik Ochrony - Budowa - Powidz

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Ochrony Obiekt: Budowa Miejsce pracy: PowidzZadania: * ochrona obiektuWymagania: * niekaralność ( na podstawie oświadczenia) * dyspozycyjność *..

2023-02-24 18:01:53
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Seris Konsalnet Holding S.A 
2,2 
34 dni temu z hrlink.pl

Pracownik ochrony – Turostowo

Agencja Ochrony Seris Konsalnet zatrudni pracowników na stanowisko pracownika ochrony. Obiekt: Przemysłowy Miejsce pracy: TurostowoZakres obowiązków: • kontrola ruchu osób i pojazdów, • patrolowanie obiektu..

2023-02-24 15:01:52
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Seris Konsalnet Holding S.A 
2,2 
34 dni temu z hrlink.pl

Pracownik ochrony – Turostowo

Agencja Ochrony Seris Konsalnet zatrudni pracowników na stanowisko pracownika ochrony. Obiekt: Przemysłowy Miejsce pracy: TurostowoZakres obowiązków: • kontrola ruchu osób i pojazdów, • patrolowanie obiektu..

2023-02-24 15:01:52
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Seris Konsalnet Holding S.A 
2,2 
34 dni temu z hrlink.pl

Pracownik Ochrony

Agencja Ochrony zatrudni pracownika na obiekcie przemysłowym. Miejsce pracy: Turostowo. Zakres obowiązków: • Kontrola ruchu osób i pojazdów, • Patrolowanie obiektu, • Prowadzenie dokumentacji służbowej, Wymagania: • Dobra organizacja pracy, • Dokładn

2023-02-24 12:01:06
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Agencja ochrony
34 dni temu z lento.pl

Kwalifikowany Pracownik Ochrony bez broni / lub...

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony bez broni / lub z bronią Obiekt: Wojskowy Miejsce pracy: PowidzZadania: * ochrona obiektu * służby 24hWymagania: * niekaralność..

2023-02-08 18:01:42
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Seris Konsalnet Holding S.A 
2,2 
50 dni temu z hrlink.pl

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Poznań

Opis oferty pracy:DGP Security Partner zatrudni osoby posiadające wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej do ochrony obiektu - PoznańZakres zadań: Ochrona mieniaKontrola ruchu osobowo - towarowegoPatrolowanieSumienna realizacja ob

2023-01-11 10:59:57
DGP Grupa Polska Sp. z o. o
78 dni temu z gowork.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik Kwalifikowany Zabezpieczenia Technicznego
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości