Pracownik Gospodarczy Kierowca

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.
Poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze pracownika serwisu porządkowego, kierowcy.


Kierowca/Pracownik Gospodarczy.
Gdańsk-Gdynia -Tczew.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• transport mobilnej porządkowej grupy
• prace porządkowe
• drobne prace naprawcze

WYMOGI:
• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz
• czynne prawo jazdy kategorii ,,B"

OFERUJEMY:
• zadaniowy system pracy
• umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
• przywileje wynikające z zatrudnienia jako osoba niepełnosprawna

KONTAKT : Grzegorz 32 413 - pokaż numer telefonu - 32 413 15 50 wewnętrzny 1
lub 723 - pokaż numer telefonu - 723 068 654
Połączenie z pracownikiem działu HR jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Informacja RODO 324 - pokaż numer telefonu - 324131550
CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej
niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące. "
Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. ne nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO)

Oferty pracy Probet.Sp. zo.o

Aplikuj na stanowisko:
Pracownik Gospodarczy Kierowca
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości