Pracownik administracyjno-biurowy z j. niemieckim

Miejsce pracy: Opole
Region: Opolskie
PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Pracownik administracyjno-biurowy z j. niemieckim

Czym będziesz się zajmować:

Wprowadzaniem danych do systemu oraz sprawdzaniem ich poprawności
Tworzeniem zleceń
Kontaktem z innymi działami firmy
Na czym nam zależy:

Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
Wykształcenie min. średnie
Umiejętność szybkiego pisania i obsługi komputera
Szybko się uczysz
Oferujemy:

Stabilną pracę na umowie o pracę / pełny etat
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektywności oraz zaangażowania w pracy
Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych
Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
Atrakcyjne warunki zatrudnienia m.in. dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego
Nie wymagamy doświadczenia pracy na podobnym stanowisku!

Klikając w przycisk Wyślij zgadzasz się na przetwarzanie przez Paretti Sp. z oo Sp. K., z siedzibą w Opolu (45-064), Ul. Księdza Hugona Kołłątaja 9/2, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e'mail: biuro@paretti.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, jednak nie dłużej niż 3 lata, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: info@paretti.pl

Oferty pracy PARETTi

Pracownik fizyczny przy budowie farm fotowoltaicznych
wczoraj z lento.pl
Elektryk
wczoraj z lento.pl
Praca przy budowie farm fotowoltaicznych
2 tygodnie temu z lento.pl
3 tygodnie temu z Nuzle

Podobne oferty pracy:

Pracownik administracyjno-biurowy

Zakres obowiązków:Obsługa klientów w języku polskim i angielskim, obsługa recepcji (ewidencja, płatności), obsługa urządzeń biurowych, monitoring płatności. Kontakt z pracodawcą: tel.: 71 352 81 42, e-mail: rwyroslak@mcacorp.pl Wymagania:Wymagania ko

2022-10-04 18:41:24
DCM NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Pracownik administracyjno-biurowy

Twój zakres obowiązków, Odpowiedzialna funkcja koordynacji prac biurowych od zagadnień typowych dla sekretariatu: porządek, obsługa poczty, info spedycji, zamówień bieżących, prowadzenie kalendarza firmy i Zarządu, kontrola obiegu dokumentów..

2022-10-04 09:40:21
CONO BLOW MOULDING sp. z o.o
3 dni temu z pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

Twój zakres obowiązków, wykonywanie pracy zgodnie z założeniami biznesowymi firmy,, kontakt z pracownikami oraz firmami współpracującymi,, sporządzanie dokumentacji biurowej i dbanie o jej prawidłowy obieg,, wykonywanie prac..

2022-10-03 13:40:37
Neko energia sp. z o. o
4 dni temu z pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy z językiem...

Twój zakres obowiązków, wykonywanie pracy zgodnie z założeniami biznesowymi firmy,, kontakt z pracownikami oraz firmami współpracującymi w dwóch językach: polskim i niemieckim,, sporządzanie dokumentacji biurowej i dbanie o jej prawidłowy obieg,,..

2022-10-03 13:40:37
Neko energia sp. z o. o
4 dni temu z pracuj.pl

Poszukujemy pracownika administracyjno-biurowego/fakturzysty

Witam, Poszukujemy pracownika na stanowisko administracyjno-biurowego.. dokładniej fakturzystę. Informacji o warunkach pracy, stawce oraz kwestii przyszkolenia udzielimy telefonicznie, bądź mailowo. Adres e-mail : ubojniaprus @ gmail.com

2022-10-03 09:17:46
Ubojnia Drobiu Tomasz Prus
4 dni temu z lento.pl

Staż z urzędu pracy Staż - pracownik administracyjno-biurowy

Opis zadań:pon. 8-16wt. - pt. 7.30-15.30 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceUprawnienia: Podstawowa obsługa oprogramowania Office, Internetu, kserokopiarki, drukarek, faksu i sprzetu biurowego Stypendium brutto: 1 4

2022-10-01 18:41:32
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Pracownik administracyjno-biurowy

Zakres obowiązków:Wymagane wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, dobra organizacja pracy, samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, przygotowywanie ofert przetargowych. Charakterystyka pracy: ogólna pomoc w obsłudze biura

2022-09-30 18:41:46
DMK INŻYNIERIA SP. Z O.O
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pracownik administracyjno-biurowy

Twój zakres obowiązków, Zatrudnimy pracownika na stanowisku administracyjno-biurowym., , Rola (funkcja) w zespole - Kierownik projektów audytowych (rewizyjnych)., , Zakres obowiązków:, Prowadzenie projektów audytowych (audyt zewnętrzny finansowy)..

2022-09-29 18:40:14
DEWIZA Audyt sp. z o.o
8 dni temu z pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

Twój zakres obowiązków, Dokonywanie przydzielonych codziennych wpisów do księgi głównej i innych transakcji finansowych zgodnie z zasadami rachunkowości, Aktywny udział w zadaniach związanych z zamknięciem miesiąca na poziomie księgi głównej,..

2022-09-29 16:40:26
Randstad Polska Sp. z o. o
8 dni temu z pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

Stawiasz pierwsze kroki w księgowości? Chciałbyś/ chciałabyś zdobyć pierwsze doświadczenie? Mamy coś dla Ciebie! - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy (pełne świadczenia ZUS oraz płatne urlopy) - pakiet be

2022-09-27 21:26:10
Randstad Polska Sp. z o. o
10 dni temu z infopraca.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik administracyjno-biurowy z j. niemieckim
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości