Prace w laboratorium - Kędzierzyn Koźle

Miejsce pracy: Kędzierzyn Koźle
Region: Opolskie
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów, który jest wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie obróbki zdjęć, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Prace w laboratorium
Miejsce pracy: Kędzierzyn–Koźle
Nr ref: JD/PL/09/2018

Opis stanowiska:
- praca w laboratorium na dziale wysyłki i poligrafii, która polegają na wykonywaniu prostych,
manualnych czynności związanych z: kompletowaniem towaru, kontrolowaniem jakości, wykładaniem materiału do maszyn drukujących, wykonywaniem prostych prac introligatorskich
- praca na dziale wysyłki związane są z obsługą programu komputerowego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w okresie październik/grudzień
- miłą atmosferę w pracy
- możliwość dłuższej współpracy
- praca na umowę zlecenia

Wymagania:
- dokładność
- sumienność
- sprawność ruchowa

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 - pokaż numer telefonu - 77 407 94 71 lub 519 - pokaż numer telefonu - 519 688 194
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem „Prace w laboratorium”

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie www.ottoworkforce.pl). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem http://rodo.ottoworkforce.pl/pdfs/zgody_pl/recruitment_pl.pdf
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA