Prace na dziale przepakowań

Miejsce pracy: Opole
Region: Opolskie
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów będącego liderem rynku żywności dla niemowląt i dzieci w Polsce, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

Nr ref: SM/PP/11/2018

Opis stanowiska:
- prace pomocnicze na dziale przepakowań
- pakowanie produktów żywnościowych zgodnie z instrukcją
- kompletacja i kontrola zamówień
- przestrzeganie zagadnień BH

Oferujemy:
- pracę od zaraz w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00 i 14.00-22.00
- wynagrodzenie 17.00 zł brutto/h + premie
- ciekawą pracę w renomowanej firmie
- zdobycie doświadczenia w branży żywności dla niemowląt i dzieci
- pracę na umowę zlecenie
- miłą atmosferę pracy
- możliwość dłuższej współpracy
- przyjmujemy również osoby z Ukrainy które posługują się językiem polskim na poziomie dobrym

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do
natychmiastowego jej wyrobienia ( badania finansuje firma)
- zaangażowanie w podejmowane obowiązki
- koncentracja i podzielność uwagi
- odpowiedzialność
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 - pokaż numer telefonu - 77 407 94 71 lub 519 - pokaż numer telefonu - 519 688 248

lub o przesłanie aplikacji na adres mailowy smaciazek@ottoworkforce.pl z dopiskiem "Pakowanie "

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie www.ottoworkforce.pl). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem http://rodo.ottoworkforce.pl/pdfs/zgody_pl/recruitment_pl.pdf

Oferty pracy OTTO Work Force Polska Sp. z o. o.

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA