Prace manualne - stabilna praca na produkcji

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prace manualne - stabilna Praca na produkcji : pon-pt - zacznij już dziś!

Miejsce Pracy: Gdańsk-Szadółki

Wymagania:
Chęć do pracy,
Dyspozycyjność,
Zdolności manualne,
Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym 6.00 - 14.00, 14 - 22.00 od poniedziałku do piątku.

Obowiązki:
Obsługa linii produkcyjnej,
Liczenie, pakowanie gotowych produktów,
Oznakowywanie partii,
Prace manualne.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Pracę w sympatycznym, pomocnym zespole,
Wynagrodzenie wypłacane do 10 każdego miesiąca,
Zapraszamy również do współpracy osoby powracające na rynek pracy,
Nie wymagamy doświadczenia.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym PK/05/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA