Prace magazynowe w firmie kurierskiej

Miejsce pracy: Koszalin
Region: Zachodniopomorskie
OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy 8:00-14:00 (poniedziałek - piątek) do ustalenia indywidualnie
- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
- kondycja pozwalająca na pracę fizyczną
- umiejętności obsługi skanera,

Obowiązki:
- rozładunek i załadunek transportów liniowych w Centrum Sortowania,
- sortowanie przesyłek standardowych i niestandardowych,
- przekazywanie uszkodzonych przesyłek do Weryfikatora.

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- wynagrodzenie godzinowe
- pracę w renomowanej firmie kurierskiej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

OTTO Work Force Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA