PRACE MAGAZYNOWE- 14,5zł netto/ dzień; 15,7 zł netto/noc

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACE MAGAZYNOWE
Miejsce pracy: Gdańsk KOKOSZKI UL. BYSEWSKA
Nr referencyjny KAGK/10/19

WYMAGANIA:
Dyspozycyjność do pracy od zaraz (minimum 5 dni w tygodniu- preferowane osoby pracujące od środy do niedzieli)
Praca w systemie zmianowym: 6.00, 14.00, 22.00
Chęć do pracy,
Rzetelność, odpowiedzialność,
Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych.

OBOWIĄZKI:
rozkładanie towaru (leki oraz kosmetyki) w odpowiednich lokalizacjach,
sprawdzanie stanów magazynowych, weryfikacja ewentualnych braków,
inne proste prace magazynowe.

OFERUJEMY:
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,
Pracę od zaraz,
Atrakcyjną stawkę godzinową: 14,5 zł netto/h- dzień (15,5 zł student/uczeń) oraz 15,7 zł netto- noc,
Pracę w systemie trzech zmian,
Mile widziani Panowi i Panie.

SZKOLENIE BHP JUŻ 22.10 o 8.30.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie.

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KAGK/10/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Oferty pracy ACTIO-HR

Stabilna praca na montażu - jedna zmiana, umowa...
14 godzin temu z lento.pl
DRUKARZ OFFSETOWY - umowa o pracę
Księgowa/Księgowy
Konstruktor
Techniczne wsparcie klienta – język niemiecki
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA