Praca Znajomość języków obcych w Gorzowie Wielkopolskim

Znaleźliśmy 2 oferty

Krawcowa ze znajomością języka niemieckiego w

Wymagania: - kilkuletnie doświadczenie zawodowe - znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A1 - prawo jazdy i własny samochód - zaangażowanie i chęci do pracy Pracodawca oferuje: - atrakcyjne wynagrodzenie -

2024-03-27 08:28:02
Wczoraj z egorzow.pl

Złota rączka ze znajomością języka niemieckiego...

Zakres obowiązków: - praca przy produkcji łodzi, jachtów i statków - różne zajęcia pomocnicze Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas! Wiktoria +48 570 901 913 Dominika +48 570 901 033 Kamila +48 570 901 414 Daria

2024-03-27 08:28:02
Wczoraj z egorzow.pl
Podobne oferty pracy

Spedytor Międzynarodowy ze znajomością języków...

Twój zakres obowiązków, Obsługa zleceń spedycyjnych;, Praca z dokumentami transportowymi;, Organizacja i koordynowanie transportów zgodnie ze standardami firmy;, Poszukiwanie nowych przewoźników i klientów oraz współpracą z obecnymi;,..

2024-03-07 09:40:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hegelmann Group
Poznań +119km
21 dni temu z pracuj.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Znajomość języków obcych Gorzów Wielkopolski

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 72 898 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy