Praca Zarządzanie magazynem w Strzelce Opolskie

Znaleźliśmy 4 oferty

Specjalista ds. logistyki

Zadania:tworzenie koncepcji logistycznych w oparciu o wewnętrzne zasoby i oczekiwania Klientówdoskonalenie procesów logistycznychudział w zespołach projektowychWymagania: kilkuletnie doświadczenie w obszarze logistyki (preferowana branża automotive)z

2024-02-07 05:25:33
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Gi group poland s.a
50 dni temu z infopraca.pl

Wymagania: kilkuletnie doświadczenie w obszarze logistyki (preferowana branża automotive)znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikacjęgotowość do udziału w wyjazdach służbowych (

2024-02-01 15:22:32
GI Group
56 dni temu z pl.gigroup.com

Specjalista ds. Logistyki

Twój zakres obowiązków, Planowanie i organizacja transportu towarów, Opracowywanie dokumentacji i tworzenie zleceń transportowych, określanie ich warunków, Obsługiwanie giełdy transportowej CARGO ON, Kontrolowanie i analizowanie kosztów..

2024-03-22 13:40:42
Rodzaj pracy: Stała
Corotop S.A
6 dni temu z pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży w transporcie ponadnormatywnym/logistyka

Zakres obowiązków:Przygotowywanie i prezentowanie ofert transportu ponadnormatywnego dla klientów. Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami. Opracowanie strategii sprzedażowej w branży transportowej. Negocjo

2024-03-25 18:41:32
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TAG - SPEZIALTRANSPORTE&PROJEKTLOGISTIK...
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Zarządzanie magazynem Strzelce Opolskie