Praca Zarządzanie magazynem w Rybniku

Znaleźliśmy 6 ofert

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-04-17 18:37:04
LeasingTeam Group
2,8
2 dni temu z hrlink.pl

Młodszy Inżynier Logistyki

2024-04-06 09:37:02
2,8
13 dni temu z hrlink.pl

Młodszy specjalista ds. logistyki

Cześć! Wyb ór odpowiedniego miejsca pracy jest ważną decyzją każdego z nas, dlatego aby ułatwić Ci decyzję chcemy przekazać Ci trochę informacji o nas samych oraz o tym jak się u nas pracuje. Kim jesteśmy? M ówiąc w dużym skr ócie, jesteśmy międzynar

2024-04-17 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
2 dni temu z jobs.pl

Inżynier ds. logistyki opakowań

2024-04-02 12:37:14
2,8
17 dni temu z hrlink.pl

PRACOWNIK DS. LOGISTYKI - KIEROWCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie ogólnokształcące - Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,sumiennośc i gotowość do nauki,dobra organizacja pracy i samodzielność, komunikatywność, rzetelność, uczciwoś

2024-03-12 07:31:39
R-crt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
38 dni temu z aplikuj.pl

Pracownik ds. logistyki - kierowca

Zakres obowiązków:Komunikacja z lekarzami stomatologami, oraz firmami współpracującymi, w celu ustalenia harmonogramu dostaw. Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z firmami współpracującymi z naszą organizacją. Dbanie o dostawy odbiór materiałów, Zape

2024-03-11 18:41:20
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
39 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Zarządzanie magazynem Rybnik