Praca Zarządzanie magazynem w Krośnie

Znaleźliśmy 5 ofert

Specjalista ds. logistyki i zamówień

Opis stanowiska: efektywna organizacja pracy własnej pod presją czasu, nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień, odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce, monitorowanie statusu zamówień towarowych, nadzór nad prawidłowością

2024-04-17 11:18:24
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Merkury Market sp z o. o. sp. k
7 dni temu z praca.pl

Specjalista ds logistyki i zamówień Krosno

Wymagania *wykształcenie wyższe (mile widziani są tegoroczni absolwenci)

2024-04-16 08:23:02
8 dni temu z biurokarier.prz.edu.pl

Specjalista ds logistyki i zamówień/Krosno

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktu

2024-02-09 12:00:51
Merkury Market
75 dni temu z lento.pl

Wymagania wykształcenie wyższedoskonałe umiejętności komunikacyjnebardzo dobra organizacja czasu pr

2024-02-03 08:23:05
81 dni temu z biurokarier.prz.edu.pl

Kierownik Działu Planowania Sprzedaży i Produkcji...

Twój zakres obowiązków, 1. Nadzór nad:, • Opracowaniem Planów Sprzedaży i forecastów Planów Sprzedaży w układzie miesięcznym, • Opracowaniem cotygodniowej prognozy sprzedaży w układzie miesięcznym, • Opracowaniem Planów Produkcji i forecastów..

2024-04-02 13:40:40
BWI Poland Technologies Sp. z o.o. Oddział...
4,5
22 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Zarządzanie magazynem Krosno