praca za granicą - ze znaj. niemieckiego

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
nie wymagamy doświadczenia ! Wszystkiego Cię nauczymy.

Obowiązki:
- liczenie towaru w markecie ,
- obsługa skanera elektronicznego,
- wsparcie językowe koordynatorów.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- umiejętność sprawnego liczenia,
- gotowość do pracy 6 dni w tygodniu (inwentaryzacje dzienne lub nocne),
- pełnoletność.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- pierwszą wypłatę już po 5 dniach pracy,
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy,
- bezpłatny transport do pracy i z pracy oraz na terenie Niemiec,
- zapewnione zakwaterowanie na terenie Niemiec,
- opiekę polskiego koordynatora,
- różne stawki w zależności od pełnionej funkcji (liczący, kierowca, tłumacz).

Aktualne terminy wyjazdów są dostępne po zalogowaniu się na stronie www.invent.ag
Zgłoszenie i formalności możesz załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu!
Wyślij zgłoszenie poprzez naszą stronę lub wyślij SMS o treści: „Tlumacz – imię i nazwisko”.
Tel.: 600 - pokaż numer telefonu - 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.

Oferty pracy Invent

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA