Praca z książkami (zachęcamy niepełnosprawnych)

Miejsce pracy: Modlniczka
Region: Małopolskie
HRQ Ability Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808.

Obecnie dla naszego partnera poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownika magazyny/ kompletowanie zamówień
Modlniczka k. Krakowa

Zadania:
- chodzenie po magazynie i zbieranie książek według zamówienia
- chodzenie do pracy i przestrzeganie zasad BHP
- pakownie książkę do kartonu

Oferujemy:
- umowę o pracę
- prace w nowoczesnym budynku,
- wolne weekendy
- stałe godziny pracy

Oczekujemy od Ciebie:
- dyspozycyjność do pracy na cały etat
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie/pakowanie
- orzeczenie o niepełnosprawności

Administratorem danych osobowych jest HRQ Ability Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-411) przy ul. Nad Strugą 7. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz przekazane - w oparciu o przepisy prawa - upoważnionym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażona przez Panią/Pana zgoda może zostać wycofana w każdym momencie. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy kierować na adres najbliższego biura HRQ Ability Sp. z o.o.

Rodzaj pracy: Stała

Oferty pracy HRQ

Operator monitoringu z orzeczeniem o niepełnosprawności
11 godzin temu z lento.pl
Pracownik w Punkcie odbioru książek - z orzeczeniem
Pracownik porządkowy (z orzeczeniem)
Praca w biurze (z orzeczeniem)
Praca dla Niepełnosprawnych
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA