Praca Wykształcenie wyższe w Białej Podlasce

Znaleźliśmy 6 ofert

Magister Farmacji

Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym

2024-04-03 19:17:00
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Apteka Dr.Max
13 dni temu z praca.pl

Magister-7500 netto- Biała Podlaska

Apteka Słoneczna w miejscowości BIAŁA PODLASKA zatrudni MAGISTRA FARMACJI Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne w

2024-04-04 13:10:01
12 dni temu z praca.farmacja.pl

Inżynier budowlany Nowe

Zakres obowiązków:praca na budowie, nadzór budowlany (praca na terenie powiatu bialskiego)(godziny pracy 7:00-15:00) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Inne wymagania: kreatywność Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 7

2024-04-16 18:41:17
do 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ubit usługi budowlane jerzy łaski
Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Twój zakres obowiązków, sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych, prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru, monitorowanie stanów w magazynie aptecznym..

2024-04-05 09:40:38
Dr.Max Polska
11 dni temu z pracuj.pl

Magister Farmacji tegoroczni Stażyści

2024-03-20 09:40:41
27 dni temu z pracuj.pl

Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych

Inżynier ds. Instalacji SanitarnychTwój zakres obowiązków Udział w procesie ofertowania i przygotowywania kosztorysów inwestycji Przygotowywanie przedmiarów Wysyłanie zapytań ofertowych Analiza ofert i sporządzanie zestawień Prowadzenie i uczestnicze

2024-03-16 11:00:39
MKL BAU Sp. z o. o
31 dni temu z gowork.pl