Praca Współpraca biznesowa w Toruniu

Znaleźliśmy 2 oferty

Prawnik / Prawniczka - Aplikant / Aplikantka...

Twój zakres obowiązków, Obsługa prawna organów Spółek., Przygotowywanie projektów uchwał, umów i aneksów., Przygotowywanie, redagowanie pism oraz projektów innych dokumentów., Analiza pod kątem prawnym i weryfikacja dokumentacji związanej z..

2024-04-11 13:40:31
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRES Menadżer Burdach i wspólnicy sp. j
14 dni temu z pracuj.pl

Pracownik gospodarczy

Zakres obowiązków:sprzątanie autobusów (dworzec PKS Toruń) Wymagania:Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa

2024-04-10 18:41:14
do 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiębiorstwo usług ochrony mienia rim...
15 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Współpraca biznesowa Toruń