Praca w Zakładzie Fotograficznym, Fotograf

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Główne obowiązki:
- obsługa klienta, przyjmowanie/wydawanie zleceń,
- wykonywanie zdjęć do dokumentów, obróbka i retusz w programach graficznych,
- wykonywanie zdjęć w studio,
- obsługa mini laba fotograficznego typu Frontier, wykonywanie odbitek fotograficznych,
- obsługa skanera fotograficznego, wykonywanie i retusz reprodukcji,
- obsługa drukarki wielkoformatowej Canon, wykonywanie powiększeń na papierach i płótnie
- obsługa urządzeń do termo sublimacji, wykonywanie personalizowanych foto upominków,

Wymagania:
- znajomość podstaw fotografii
- znajomość Adobe Photoshop
- komunikatywność i otwartość, kontakt z klientami wymaga aby ich słuchać, rozmawiać z nimi
i dopasowywać zawsze odpowiednie rozwiązanie,
- kreatywność, staranność, wyczucie estetyki,
- samodzielność i umiejętność organizowania swojej pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku również mile widziane, ale nie wymagane, przeszkolenie z obsługi maszyn oraz wdrożenie w nowe obowiązki będzie przebiegać stopniowo.

Pewna, stała praca w pełnym wymiarze godzin.
W celu aplikacji proszę przesłać CV na adres email lub telefonicznie umówić się na rozmowę.
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA