Praca w szpitalu w Bolesławcu

Znaleźliśmy 4 oferty

Technik RTG - Elektroradiolog

Twój zakres obowiązków, Wykonywanie badań rentgenowskich, Przygotowywanie pacjentów do badań oraz udzielanie im informacji dotyczących procedury, Obsługa aparatury radiologicznej i utrzymanie jej w dobrym stanie technicznym, Dbanie o zachowanie..

2024-04-23 15:40:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRZYCHODNIA LEKARZ DOMOWY PIESZKO sp.j
2 dni temu z pracuj.pl

Pielęgniarka

Zakres obowiązków:Według zakresu obowiązków. Praca na stanowisku pielęgniarka. Pierwsza umowa na okres próbny. Praca wykonywana w systemie dwuzmianowym w godzinach 07:00-19:00 i 19:00-07:00. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: PielęgniarkaWykształc

2024-02-14 18:40:57
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie...
2,1
71 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Lekarz - specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży

Zakres obowiązków:Udzielanie świadczeń medycznych w oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Lekarz - specjalista psychiatrii dzieci i młodzieżyWykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczneInne wymaga

od 10000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2,1

Lekarz - specjalista psychiatrii

Zakres obowiązków:Udzielanie świadczeń medycznych w oddziale psychiatrycznym. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Lekarz - specjalista psychiatriiWykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczneInne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, dypl

2,1

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w szpitalu Bolesławiec