PRACA W SERWISIE SPRZĄTAJĄCYM NOWY TOMYŚL

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl
Region: Wielkopolskie
Poszukujemy osoby do sprzatania.

Lokalizacja: NOWY TOMYŚL

Dni i godziny pracy: pon-pt w godzinach 9.30-11.30

Zakres obowiązków: sprzatanie ręczne powierzchni biurowo-usługowych

Wymagania:
- sumienność i dokładność
- Kultura osobista

Oferujemy:
- umowa zlecenie
- stabilne zatrudnienie
- profesjonalne przeszkolenie
- miłą i życzliwą atmosferę w pracy

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Szeroki pakiet korzyści dla osób niepełnosprawnych m.in. dofinansowanie do leków, dojazdów do pracy, turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego, doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia fundacji współpracującej.

Więcej informacji u naszych rekruterów: 510 - pokaż numer telefonu - 510013640 lub 510 - pokaż numer telefonu - 510012145 (rekrutacje prowadzany od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 15:00)
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA