Praca w salonie sieci PLAY Wrocław, ul. Strzegomska

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Agencja zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Sprzedawca w salonie sieci Play .

Obowiązki:
obsługa klientów w salonie Play
Praca zgodna ze standardami firmy

Wymagania:
Wykształcenie średnie/wyższe
Znajomość obsługi komputera
Wysoka motywacja do pracy
Umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę
Pracę w pełnym wymiarze godzin
Motywacyjny system premiowy
Szkolenia wstępne, produktowe oraz sprzedażowe
Konkursy sprzedażowe

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu.

Oferty pracy KBTI Poland

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA