Praca w roli opiekuna

Miejsce pracy: Cieszanów
Region: Podkarpackie

opiekunka / opiekun OSOBY STARSZEJ

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Zapewnienie opieki i pomocy osobie starszej lub chorej w codziennych czynnościach takich jak pielęgnacja, prowadzenie domu: sprzątanie, gotowanie, prasowanie, zakupy, towarzyszenie w czasie spacerów, wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne

Oferujemy :

atrakcyjne zarobki

bezpieczną i legalną pracę - opłacone składki ZUS,

dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,

stały kontakt i opiekę polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,

organizację wyjazdu i powrotu,

Wymagania :

doświadczenia w opiece nad osobą starszą i chorą,

znajomości języka niemieckiego umożliwiającą porozumiewanie się,( stopień podstawowy)

wrażliwości, cierpliwości, miłego usposobienia

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: medicahilfe1@gmail.com, lub kontakt telefoniczny Agata 734 - pokaż numer telefonu - 734430420

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz 9-16.30

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA