Praca w restauracji KFC Dantex - Kierowca/Dostawca

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Restauracja KFC Dantex przy Al. Jerozolimskich 11/19 w Warszawie
zatrudni: KIEROWCÓW/DOSTAWCÓW w pełnym lub niepełnym wymiarze
etatu.

Możesz jeździć na naszych skuterach lub własnym samochodem - sam
decydujesz!

Twoje zadania:
• dostawa produktów KFC do gości
• utrzymywanie czystości w miejscu pracy
• współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Wymagania:
• własny samochód (lub nasze skutery - sam decydujesz!)
• orientacja na gości
• terminowość, dokładność i zaangażowanie
• umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
• aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy:
• umowa zlecenie
• grafik dostosowany do twoich potrzeb
• posiłek pracowniczy
• wyjątkowe produkty KFC , pizza hut, burger king, starbucks w super
cenach

dołącz do nas wysyłając swoje cv w odpowiedzi na to ogłoszenie
lub zgłoś się osobiście do restauracji KFC dantex w warszawie

możesz również odwiedzić naszą stronę www.praca.KFC .pl.

Oferty pracy KFC

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA