Praca w restauracji w Strzelcach Krajeńskich

Znaleźliśmy 1 ofertę

Kucharz

Zakres obowiązków:przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującym menu restauracji TOMASO Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyOpis oferty:Oferta

2024-04-03 18:41:40
do 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
21 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich
Podobne oferty pracy

Praca w Restauracji Magnolia w Górze

Restauracja Magnolia serdecznie zaprasza osoby, które poszukują zatrudnienia w gastronomii, zarówno doświadczonych kucharzy/kucharek, pomocy kuchennej, specjalistów od przygotowywania pizzy, jak i osób bez zawodowego doświadczenia w branży! Aktualnie

2024-04-13 14:45:02
Leszno +134km
11 dni temu z elka.pl

Praca sezonowa w pensjonacie (pokoje, restauracja)

Zatrudnię do pracy sezonowej w pensjonacie w Ustroniu Morskim. Praca od ostatniego tygodnia maja. Więcej szczegółów pod numerem telefonu

2024-04-07 20:47:05
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Sezonowa
WLASCICIEL
17 dni temu z lento.pl

praca w restauracji

2023-12-29 15:03:53
Słubice +86km
117 dni temu z slubice24.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w restauracji Strzelce Krajeńskie