Praca Praca w restauracji w Solinie

Znaleźliśmy 2 oferty

Kucharz/Pizzermen

Poszukujemy osoby na stanowisko pizzermen i pomoc pizzermena,praca na piecu opalanym drewnem. Mile widziane doświadczenie,ale oferujemy również przyuczenie do zawodu, miejsce pracy Polańczyk. Wymagania -dobra organizacja pracy -umiejętność pracy pod

2024-02-23 15:14:00
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Sezonowa
gwarek
34 dni temu z lento.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:Kucharz Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: Wymagane min. 6 miesięcy pracy w gastronomii. Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonySposób apl

2024-03-11 18:41:18
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Ośrodek wczasowy solinka - anna kozubek
17 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lesku
Podobne oferty pracy

PRACA W RESTAURACJI PORTIUS

Restauracja Portius poszukuje pracownika na stanowiska kelner/kelnerka oraz kucharz.Wymagania:- łatwość w nawiązywaniu kontaktów- dobra organizacja pracy- umiejętność pracy w zespole- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuCV wraz ze zdjęc

2024-03-18 16:25:02
Krosno +60km
10 dni temu z krosno24.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w restauracji Solina

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 72 899 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy