Praca w restauracji w Hrubieszowie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:ogólna praca w gastronomii, obsługa klienta, sprzedaż, przygotowywanie psiłków np kebab, dowóz zamówień do klienta Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kat BInne wymagania: doświadczenie z

2024-04-20 18:41:23
od 4242 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Wiesław furmanek handel - usługi
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie
Podobne oferty pracy

Praca w restauracji Makarony Burgery Pizze

Restauracja Maxi Pizza w Lublinie zatrudni pracowników do pracy przy produkcji pizzy oraz innych dań. Możliwość rozwoju zawodowego. Możliwość Awansu. Szukamy osoby do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy oraz do pracy na weekendy . Miejsce Pracy:..

2024-04-17 22:19:26
Maxi Pizza
Lublin +104km
7 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w restauracji Hrubieszów