Praca w restauracji w Białogardzie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Kucharz

Zakres obowiązków:przygotowywanie posiłkówosoba wskazanaosoba po 50 roku życia Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyOpis oferty:Oferta dl

2024-04-09 18:41:39
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
10 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Podobne oferty pracy

Praca sezonowa w pensjonacie (pokoje, restauracja)

Zatrudnię do pracy sezonowej w pensjonacie w Ustroniu Morskim. Praca od ostatniego tygodnia maja. Więcej szczegółów pod numerem telefonu

2024-04-07 20:47:05
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Sezonowa
WLASCICIEL
12 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w restauracji Białogard