Praca w prestiżowym hotelu - Francja

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Dla naszego Klienta, który posiada sieć hoteli w Alpach Francuskich poszukujemy osób Do sprzątania pokoi. Praca na okres zimowy (grudzień-kwiecień).

Obowiązki:​
- sprzątanie pokoi, łazienek i części wspólnych hotelu.
- Przygotowanie pokoi na przyjęcie gości zgodnie ze standardem hotelu.

Wymagania:
-Doświadczenie na powyższym stanowisku.
-Mile widziana znajomość języka francuskiego/angielskiego.

Oferujemy:
- Bezpłatny przelot.
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.
- Atrakcyjne wynagrodzenie + 10% na koniec umowy.
- Umowę francuską.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres info@grupamobility.eu

Więcej informacji: 698 - pokaż numer telefonu - 698 975 079

Agencja pośrednictwa pracy Grupa Mobility posiadająca Certyfikat nr 11595 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.

Oferty pracy Grupa Mobility

Praca w hotelu - Francja
21 godzin temu z lento.pl
Operator maszyn- prosta praca Niemcy
Spawacz MIG/MAG - Francja
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA