Praca w Polsce produkcji wody mineralnej

Miejsce pracy: Elbląg
Region: Warmińsko-mazurskie
Wynagrodzenie: $ 870
Miejsce pracy: m.Pan Elenove (koło Wrocławia)
Tel: +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318 tel: +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420
Viber: +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420 Viber: +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318

WYMAGANIA:

poszukiwany
Potrzebujesz sanknizhka (jeśli nie, można dokonać na miejscu)
Konieczne jest, aby mieć zaświadczenie od podatku (który jesteś podatnikiem, albo nazywa się zaświadczenie, że jesteś rezydentem Ukrainy do Polski) to podatek .Beretsya przez 1 dzień. Jeśli nie jest to możliwe - robi na ziemi w Polsce.
Odpowiedzialne podejście do pracy
Znajomość polskiego powitanie

Warunki:

Wynagrodzenie 10,50 PLN za godzinę
315 godzin pracy miesięcznie
Harmonogram prac zdejmowana przez 8 godzin dziennie i 16 godzin
Off niedzielę lub w drodze porozumienia
Bezpłatne zakwaterowanie (płatność minus za media) Mieszkanie / hostelu (2-3 osoby w pokoju)

Obowiązki:

Ckladyvat butelki od 1,5 do 10 litrów w zależności od określonego programu na paletach, kontroli jakości, pakowania

TWOJA GWARANCJA:

Dostajesz ubezpieczenia społecznego

Pracodawca zawrze formalnej umowy z wami - Umowa Zlecenia lub prace o Umowa. Takie formy stosunków regulowanych przez cywilem i Kodeksu Pracy Rzeczypospolitej Polskiej.

100% bezpieczny! Jesteśmy jedynym oficjalnym zatrudnienie! Mamy licencję w Polsce!

W naszej bazie danych ponad 400 aktualnych ofert pracy w ujęciu miesięcznym.
• Praca zarówno dla pracowników wykwalifikowanych i pracowników bez kwalifikacji. • Praca dla mężczyzn, kobiet i par. • Wakaty dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia.

CALL - wykwalifikowany personel zapewni pełną informację na pytania i oferują najbardziej optymalne rozwiązania.

GWARANCJA:

bezpośrednia umowa z klientem;
w pełni legalne umowy o pracę i wizy pracy;
wiarygodnych i sprawdzonych polskich pracodawców; zapłata w pełnej wysokości;

Z nasza praca prawny w Polsce jest dla Ciebie! Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące przetwarzania dokumentów i warunków pracy przez telefon. Zadzwoń do nas!

UWAGA! Więcej informacji na temat wolnych miejsc pracy, a także innych aktualnych ofert pracy w Polsce można znaleźć pod numerem:

Tel: +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318
Tel: +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420
Viber: +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420
Viber: +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318
Skype: asya.egiyan
Skype: aseyka111977
E-mail: asya.egiyan@gmail.com

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA