Praca w Polsce na Samochodowym Zakładzie

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Wymogi:
Trzeba pracowników na współczesne produkcyjne przedsiębiorstwo Adient, które specjalizuje się na produkcji foteli dla samochodów
Doświadczenie pracy jest nie obowiązkowe
Bez szkodliwych przyzwyczajeń
Zwiążcie się z nami prosto teraz:
Ciał:/Viber +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318
Тel:/Viber +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420
Тel:/Viber: +38067 - pokaż numer telefonu - +380673516598
Obowiązki:
Prosta manualna praca. Praca przy wyrobie elitarnych samochodowych foteli, foteli dla sportowych samochodów, foteli do samolotów. Montaż metalowych elementów foteli dla samochodów. Montaż pętli i powodów podgrzewania siedzeń, a także powodów dla masaża.
Warunki:
Pensja
stawka gwarantowano 12 złotych/godzina netto
dopłaty: 1 złotych/godzina za frekwencję, 1 złotych/godzina za wydajność
wypłaty wyraźnie z 10 po 15 liczbę każdego miesiąca na kartę bankową, zwłok po pensji nie ma
zaliczek nie ma, toż pracownicy muszą przewidzieć środki pieniężne do pierwszej pensji

Grafik pracy :

5-6 dni do tygodnia
10 godzin, pierwsze dwa tygodni po 8 godzin
praca stała - nie sezonowa
Pobyt bezpłatny, komunalne - 100 złotych
bezpłatnie wożą do pracy
kotedż czy mieszkanie z wszystkimi wygodami
pokoje na 4-6 osób
Oficjalne załatwienie po Umowa o Zlecenia
wszyscy проходят badania lekarskiego i wykład z ochrony pracy
szpitalny i medyczne ubezpieczenie kosztem firmy
wydają nową roboczą odzież (kurtkę, spodni, buty)
pracownikom załatwiają formalnie Kartę Pobytu na 3 lata czy Wojewódzkie zaprosiny
Miejsce pracy : m. Świebodzin (44 km od Zielonej Gotu)

Dzwońcie i otrzymajcie bezpłatną konsultację po telefonach:
Skype: asya.egiyan
Skype: aseyka111977
Еmail: asya.egiyan@gmail.com

Oferty pracy Asya

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA