Praca w Polsce na Opakowywaniu Pościelowej Bielizny

Miejsce pracy: Leszno
Region: Wielkopolskie
Niemieckie przedsiębiorstwo w Polsce, opakowywanie pościelowych narzędzi
Warunki:
praca lekka, 13 złotych do godziny, minus pobyt, wychodzi czystą 9,5 złotych. Medyczna komisja i przejazd na pracę jest bezpłatna.
Praca 6 dni do tygodnia po 12 godzin, w dwie zmiany
Wiza nie mniej 120 dni.Wiek od 18 do 50 lat. Praca po 12 godzin do 2 przemiany
Mieszkanie pracodawca nadaje bezpłatne
Wyjazd każdego tygodnia. Bez wiekowych ograniczeń, mężczyzny, kobiety i rodzinne pary. Bierzemy i po biometrycznych dowodach osobistych. Jest możliwość zrobić Zezwolenie bezpłatnie w przyszłości. Jeśli zbiera się grupa 7-8 osób, możemy zabrać bezpłatnie busem z Warszawy, albo z dowolnego punktu Polski.Również szukamy kierowcy samochodów elektrycznych z doświadczeniem, z możliwością podwyższenia pensji (prawa czynimy kosztem firmy). Szwaczki z doświadczeniem od 10 złotych do godziny plus premie.
Miejsce pracy : Polska, m. Leszno
Zwiążcie się z nami prosto teraz:
Ciał:/Viber +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318
Тel:/Viber +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420
Тel:/Viber: +38067 - pokaż numer telefonu - +380673516598

Obowiązki:

Opakowywanie gotowej bielizny do pudełek i do pakowania materiału, Kontroli jakości produkcji. Praca nie skomplikowana.

Wymogi:

Dobra fizyczna forma;
Umiejętność pracować w rozkazie
Doświadczenie pracy jest nie obowiązkowe

Gwarantujemy:

Prosty kontrakt z zleceniodawcą;
W całości legalne zatrudnienie według kontraktu i roboczej wizie;
Pewni i sprawdzone polscy pracodawcy;
Opłata pracy w pełnym rozmiarze;
Podpis umowy z pretendentem w Ukrainie.

Pracujemy na rynku 12 lat. Jest do obecności licencja na zatrudnienie od Resortu pracy i socjalnej polityki.
Z nami praca w Polsce Wam jest zabezpieczona. My gotowe odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania odnośnie załatwienia dokumentów i warunków pracy przez telefon.

Dzwońcie i otrzymajcie bezpłatną konsultację po telefonach:
Skype: asya.egiyan
Skype: aseyka111977
Еmail: asya.egiyan@gmail.com
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA