Praca w Polsce na Fabryka Auto Parts

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Region: Śląskie
Wynagrodzenie: $ 750
Miejsce pracy: m.Bielsko-Biała
Tel: +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318 tel: +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420
Viber: +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420 Viber: +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318

WYMAGANIA:

- kobiety, mężczyźni
- do 45 lat
- wizy co najmniej 4 miesięcy
- To ma doświadczenia
- Brak nałogów

Warunki:

wynagrodzenie:
- gwarantowana - netto 10 zł / godzina
- Płatności są wyraźnie od 10 th do 15 dnia każdego miesiąca do karty bankowej, opóźnienie wynagrodzenia żaden postęp Tam też, więc pracownicy powinni zapewnić pieniądze na żywność, aż do pierwszego wynagrodzenia
harmonogram:
- 12.00, pierwsze dwa tygodnie po 8 godzinach
- 5 dni w tygodniu
- Czas pracy - nie sezonowy
Zakwaterowanie:
- bezpłatne zakwaterowanie
- Dom ze wszystkimi udogodnieniami (kuchnia, łazienka, pralka, dostęp do internetu, mikrofalówka, naczynia, poduszki, koce)
- pokoje dla 3-5 osób
- Do pracy wolnego dovozyat

Obowiązki:

Komponenty przewodów elektrycznych, przewody do samochodów i urządzeń AGD (pralki, lodówki). Pracować w dobrych warunkach na linii produkcyjnej. Najważniejsze ręczny (ręka) możliwość dodawania, kompletne, połączyć, zbierać, hak kable elektryczne, przewody. Prace prowadzone w miejscu pracy

Wygląd:
- formalizacja umowa o prace
- wszyscy przechodzą badania lekarskie i wykład na temat ochrony pracy
- szpital i ubezpieczenia medycznego kosztem firmy
- aby rozpocząć pracę na 5-6 dzień po przyjeździe
- wydać nową odzież roboczą (kurtka, spodnie, buty)
- wszyscy pracownicy wyrozumieć tymczasową kartę pobytu na 3 lata lub zaproszenie Wojewódzkiego

100% bezpieczny! Jesteśmy jedynym oficjalnym zatrudnienie! Mamy licencję w Polsce!

W naszej bazie danych ponad 400 aktualnych ofert pracy w ujęciu miesięcznym
• Praca zarówno dla wykwalifikowanych pracowników i dla pracowników bez kwalifikacji
• Praca dla mężczyzn, kobiet, par
• Wakaty dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia.

Zadzwoń - wykwalifikowany personel zapewni pełną informację na pytania i oferują najbardziej optymalne rozwiązania.

GWARANCJA:

Bezpośrednia umowa z klientem;
Całkowicie legalne umowa o pracę oraz wizy pracy;
Niezawodne i sprawdzone Polscy pracodawcy; zapłata w pełnej wysokości;

UWAGA! Więcej informacji na temat wolnych miejsc pracy, a także innych aktualnych ofert pracy w Polsce można znaleźć pod numerem:

Tel: +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318
Tel: +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420
Viber: +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420
Viber: +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318
Skype: asya.egiyan
Skype: aseyka111977
E-mail: asya.egiyan@gmail.ком
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA