Praca w PLAY (Wschowa)

Miejsce pracy: Wschowa
Region: Lubuskie
Agencja zatrudnienia Kbti Poland dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Obowiązki:

- sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez Operatora Play
- obsługa klientów w salonie
- praca zgodna ze standardami marki

Wymagania:

- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- komunikatywność
- umiejętność pracy zespołowej
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia
- możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie przez portal lub przesłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: PRACA Play Wschowa

Oferty pracy KBTI Poland

Prowadzenie salonu PLAY/Barlinek
2 dni temu z lento.pl
Prowadzenie salonu sieci PLAY - Kędzierzyn-Koźle
Sprzedawca usług telekomunikacyjnych - Legnica
Konsultant ds. obsługi klienta - Żary
Pakowanie produktów w Holandii od zaraz
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA