Praca w piekarni w Zagórów

Znaleźliśmy 1 ofertę

Pomocnik piekarza

Zakres obowiązków:Wyrób pieczywa, czynności zarabiania, ważenia, dzielenia i formowania ciasta. Wycinanie bułek, garowanie, wypiek ciasta, studzenie, konfekcjonowanie wypieków. Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: Zdolność do pracy fizycznejWy

2024-02-08 18:41:16
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W...
76 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Podobne oferty pracy

Praca w piekarni dla par

+Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy. Umowę zawierasz z pracodawcą na niemieckich warunkach.+ Nasz klient posiada piekarnie w północnej części Niemiec w wiejskich obszarach, w okolicy Hamburga. Aby wzmocnić zespół poszukujemy na umowę o pracę na stałe

2024-04-18 18:08:11
Bäckerei Balzer
Poznań +72km
6 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w piekarni Zagórów